Filma Me Titra Shqip: The Marksman

95 min 2005 4.1 / 54
Kategoria: Aksion Aventure Thriller
Viti: Jan 1, 2005
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14.718
Shikime: 4566
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Rusia është në prag të asgjësimit bërthamor dhe ka vetëm një njeri që mund ta shpëtojë: një operativ elitar i Forcave Speciale të SHBA-së, i cili është urdhëruar të çaktivizojë një termocentral bërthamor Çeçen, para se terroristët të vendosnin një reaktor funksional.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR