Filma Me Titra Shqip: Scary Stories to Tell in the Dark

108 min 2019 6,3 / 925
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Aug 8, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 25,794
Shikime: 662
Pershkrimi
Në Hallouinin e viti 1968, Stela, një vajzë e dhënë pas shkrimit, bashkë me shokët e saj viziton një shtëpi të përhumbur. Por pa dashje, fëmijët zgjojnë një shpirt dhe një mallkim.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR