Filma Me Titra Shqip: All My Friends Are Dead

0 min 2021 0 / 0
Kategoria: Horror
Viti: Oct 31, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8.12
Shikime: 5796
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Gjatë festës së Vitit të Ri një grup miqsh dhe një seri ngjarjesh të çmendura, nxjerrin sekrete, thyejnë zemra dhe çojnë në një fund tronditës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR