Filma Me Titra Shqip: Intersection

71 min 2020 6 / 3
Kategoria: Thriller
Viti: Dec 1, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4.123
Shikime: 4121
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Xhejk është një sekser i sukseshëm por një baba dhe një bashkëshort tmerrësit i keq. Një njeri i mistershëm rrëmben djalin e tij dhe nga Xhejk kërkon që të kalojë disa testime të cilat sjellin një fund të papritur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR