Filma Me Titra Shqip: Sky Captain and the World of Tomorrow

107 min 2004 5.8 / 886
Viti: Sep 17, 2004
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16.646
Shikime: 4016
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në një version të avancuar teknologjikisht të vitit 1939, gazetarja Polli Perkins dhe kapiteni Xhozef Sallivan ndërmarrin një hetim mbi zhdukjen misterioze të disa shkencëtarëve, por sa më shumë të reja dalin në shesh, aq më shumë ndërlikohet mision dhe Polli dhe Xho përfshihen në një aventurë të rrezikshme që mund të ndikojë në jetën e tërë njerëzve në botë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR