Filma Me Titra Shqip: Dragon Rider

100 min 2020 8 / 6
Viti: Oct 15, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17.294
Shikime: 5734
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një dragua i ri argjendi bashkohet me një shpirt mali dhe një djalë jetim në një udhëtim nëpër Himalaje në kërkim të Skajit të Parajses.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR