Filma Me Titra Shqip: Olympus Has Fallen

120 min 2013 6,3 / 4511
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Mar 20, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,672
Shikime: 802
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Nje grup i vogel ekstremistesh, te armatosur deri ne dhemb. Te stervitur rreptesisht, vendosin nje prite ne mes te dites ne shtepine e bardhe dhe duke kaluar ndertesen marrin peng presidentin Benjamin Asher dhe stafin e tij ne bunker e padepertueshem te SHBA-se. Qellimi i tyre eshte te zene ngushte te gjithe shtetin……
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR