Filma Me Titra Shqip: Paper Lives

96 min 2021 8.4 / 15
Kategoria: Dramatik
Viti: Mar 12, 2021
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 103.611
Shikime: 4961
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Mehmeti është një shok i dashur që drejton një magazinë mbeturinash të ngurta në një lagje të varfër të stambollit. Ai ndihmon të gjithë ata që janë nevojë veçanërisht fëmijët dhe adoleshentët e pastrehë pasi edhe ai vetë është një i tillë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR