Filma Me Titra Shqip: Banana Joe

96 min 1982 6.7 / 329
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: Mar 24, 1982
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 10.906
Shikime: 3200
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një kultivues bananesh jeton i lumtur me familjen e tij në një fshat të vogël, por detyrohet të shkojë në qytet për herë të parë për të kërkuar ndihmë kur një mafioz lokal përpiqet të vendoset në pronën e tij dhe të marrë fermën e tij të bananeve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR