Filma Me Titra Shqip: Curse of Chucky

97 min 2013 5.8 / 1010
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Oct 4, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 26.58
Shikime: 3136
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Rikthehet kukulla terrorizuese Çaki, që pushtuar nga shpirti i një vrasësi famëkeq serial! Kur një pako misterioze mbërrin në shtëpinë e Nikës, ajo nuk e vret shumë mendjen. Megjithatë, pas vdekjes misterioze të mamasë së saj, Nika fillon të dyshojë se kukulla kokëkuqe që flet me të cilën ka luajtur mbesa e saj mund të jetë fajtore për gjakderdhjen dhe kaosin. Kthimi i lodrës së preferuar të Amerikës, përsëri me zërin e Brad Dourif, është plot me emocione dhe drithërima të përgjakura.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR