Filma Me Titra Shqip: R.A.I.D. Special Unit

105 min 2017 5.8 / 715
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: Feb 1, 2017
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 10.256
Shikime: 5773
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Xhoana është një grua e re që ëndërron të jetë pjesë e elitës së forcës së sigurisë kombëtare RAID. Babai i saj, ministër i Brendshëm, ndërhyn që ajo të pranohet si stazhiere, me qëllim që të zhgënjehet nga ëndrra e saj. Nga ana tjetër, Xhoana stërvitet nga Zheni, i cili nuk e pranon dot idenë e një gruaje në RAID dhe do të bëjë gjithçka për ta shmangur këtë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR