Filma Me Titra Shqip: Yes Day

86 min 2021 7.2 / 212
Kategoria: Komedi Familje
Viti: Mar 12, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 367.518
Shikime: 5768
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy prindër, që zakonisht thonë “jo”, vendosin t’u thonë “po”, kërkesave më të çmendura të fëmijëve të tyre, por me disa rregulla themelore, në një ditë të mbushur plot argëtim dhe aventura.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR