Filma Me Titra Shqip: St. Vincent

102 min 2014 7,1 / 1174
Kategoria: Komedi
Viti: Oct 9, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,882
Shikime: 163
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një djalë i vogël me prindërit e divorcuar, gjen rastësisht një mik me emrin Vinsent, i cili është një ish-ushtarak pijanec dhe kumarxhi dhe jo një njeri shumë i mirë, gjithsesi ata të dy fillojnë të ndihmojnë njeri-tjetrin...


FILMAT E SYGJERUAR