Filma Me Titra Shqip: The Winter Lake

92 min 2020 5.1 / 8
Kategoria: Thriller Dramatik
Viti: Oct 1, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17.258
Shikime: 4044
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një djalosh i ri shpërngulet me mamanë e tij në shtëpinë e vjetër të familjes së saj për t’iu larguar telasheve të mëparshme, por pavarësisht dëshirës për një fillim të ri, takimi dhe miqësia me fqinjët e rinj sjell probleme akoma edhe më të ndërlikuara në jetët e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR