Filma Me Titra Shqip: Blue Lagoon: The Awakening

85 min 2014 6.5 / 1065
Viti: Dec 8, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19.421
Shikime: 6724
Pershkrimi
Dy nxënës gjimnazi ngecin në një ishull tropikal dhe duhet të mbështeten tek njëri-tjetri për të mbijetuar. Aty ata mësojnë më shumë për veten dhe njëri-tjetrin ndërsa bien ngadalë në dashuri.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR