Filma Me Titra Shqip: Crimson Rivers II: Angels of the Apocalypse

97 min 2004 6.2 / 488
Kategoria: Aksion Thriller Krim
Viti: Feb 18, 2004
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 15.627
Shikime: 3080
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pier Nimansi është një inspektor i cili duhet të hetojë një rast shumë të veçantë të një zinxhiri vrasjesh me elemente fetare teksa përballet dhe me rreziqet për apokalipsin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR