Filma Me Titra Shqip: The Lover in the Attic

85 min 2018 6 / 3
Kategoria: Histori Dramatik
Viti: Oct 21, 2018
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8.37
Shikime: 7002
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kjo është historia e një femre fatale, e cila për të plotësuar dëshirat i manipulon njerëzit që e rrethojnë me pamjen e bukur dhe sjelljen joshëse. Është gjithashtu historia e një djaloshi të ri që bie pre e joshjeve të saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR