Filma Me Titra Shqip: Quo Vadis, Aida?

101 min 2021 6.1 / 7
Kategoria: Dramatik Lufte
Viti: Feb 26, 2021
Gjuha Origjinale: SR
Popullariteti: 10.851
Shikime: 4199
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Aida është një përkthyese për Kombet e Bashkuara në qytetin e vogël të Srebrenicës, në Bosnje. Kur ushtria serbe pushton qytetin dhe merr kontrollin, ajo kërkon të shpëtojë familjen e saj në kaosin e një lufte të dhimbshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR