Filma Me Titra Shqip: Psycho Goreman

95 min 2021 6.2 / 80
Viti: Jan 22, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13.78
Shikime: 3661
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi zbuluan një perlë që kontrollon një përbindësh të lig që kërkon të shkatërrojë Universin, një vajzë e re dhe vëllai i saj e përdorin atë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR