Filma Me Titra Shqip: Come True

105 min 2021 6.4 / 17
Kategoria: Fantashkence Horror
Viti: Mar 12, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 36.43
Shikime: 4725
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një adoleshente e arratisur merr pjesë në një studim të gjumit, që bëhet një makth në thellësitë e mendjes së saj dhe një ekzaminim i frikshëm i fuqisë së ëndrrave.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR