Filma Me Titra Shqip: Brothers by Blood

105 min 2020 6.2 / 20
Kategoria: Krim Aksion Dramatik
Viti: Sep 8, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11.697
Shikime: 4472
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një tregim i familjes, miqësive dhe tradhëtisë në botën e dhunshme të popullit të Filadelfias.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR