Filma Me Titra Shqip: Enforcement

108 min 2020 6.8 / 17
Kategoria: Aksion Krim Thriller
Viti: Oct 8, 2020
Gjuha Origjinale: DA
Popullariteti: 26.307
Shikime: 4084
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Xhens dhe Majk, dy oficerë policie gjenden në një labirint ndërtesash të rrethuar me protestues adoleshentë që urrejnë policinë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR