Filma Me Titra Shqip: The Heiress

83 min 2021 4.8 / 4
Kategoria: Horror
Viti: Mar 15, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12.35
Shikime: 3511
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kleirë dhe Ana janë dy motra besnike, që jetojnë së bashku. Kleira vuan nga disa kriza, ndërsa Ana, mes punës dhe të dashurit të saj, gjen kohën të kujdeset për të. Megjithatë, kur Kleira fillon të ketë vegime, Ana e ka të vështirë ta besojë. Por vegimet përkeqësohen dhe shëndeti mendor i Kleirës vihet në dyshim, kur ajo gabimisht sulmon Anën, duke menduar se ishte një prej fantazmave...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR