Filma Me Titra Shqip: Get the Goat

97 min 2021 6.8 / 26
Kategoria: Aksion Komedi Krim
Viti: Mar 18, 2021
Gjuha Origjinale: PT
Popullariteti: 108.517
Shikime: 3524
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Çfarë ndodh kur një polic entuziast province bashkë me dhinë e tij shoqëruese bashkëpunon me një polic të ndrojtur nga kryeqytetit? Të dy arrijnë të kapin një nga kriminelët më të mëdhenj të drogës në botë në një aventurë mbushur me humor, rrezik dhe karamele.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR