Filma Me Titra Shqip: Ejen Ali: The Movie

97 min 2019 8.4 / 15
Kategoria: Animacion
Viti: Nov 28, 2019
Gjuha Origjinale: MS
Popullariteti: 2.064
Shikime: 3561
Pershkrimi
Pasi u rekrutua aksidentalisht si spiun, 12-vjeçari Ejen Ali tani është rritur dhe ka një vend pune në agjencinë sekrete Meta Advance Tactical Agency (MATA) për të mbrojtur qytetin futurist të Siberajas nga kërcënimet e jashtme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR