Filma Me Titra Shqip: Frivolous Lola

105 min 1998 4.5 / 109
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Jun 1, 1998
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 11.287
Shikime: 9082
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Vendosur në fshatin Italian të viteve 1950, filmi tregon historinë e Lolës dhe Masettos, një çift i ri, pikëpamjet e të cilit për seksin paramartesor ndryshojnë në mënyrë drastike.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR