Filma Me Titra Shqip: The Watchman

106 min 2019 5.9 / 22
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Oct 24, 2019
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 1.814
Shikime: 4077
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jeta e qetë e një roje në një sanatorium të braktisur trazohet nga ardhja e një çifti të çuditshëm që kërkon të qëndrojë në një nga dhomat e tij. Të tre kanë diçka për të fshehur dhe duan të fshihen në errësirë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR