Filma Me Titra Shqip: Happily

96 min 2021 4.9 / 10
Kategoria: Komedi Romance Thriller
Viti: Mar 19, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20.058
Shikime: 4099
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një komedi e errët romantike. Tom dhe Janet janë lumturisht të martuar prej vitesh. Por një vizitë nga një i huaj misterioz çon në një trup të vdekur, shumë pyetje dhe një udhëtim të tensionuar të çifteve me miqtë që mund të mos jenë aspak miq.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR