Filma Me Titra Shqip: The Toll

78 min 2021 7.3 / 3
Kategoria: Thriller
Viti: Mar 26, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 56.65
Shikime: 4178
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një taksist social dhe i çuditshëm dhe një pasagjere e lodhur, mundohen të arrijnë në destinacionin e tyre, ndërsa bien pre e një kërcënimi të mbinatyrshëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR