Filma Me Titra Shqip: Remi, Nobody's Boy

109 min 2018 8.1 / 279
Kategoria: Romance Aventure Familje
Viti: Sep 30, 2018
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 28.858
Shikime: 4961
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Remi i vogël është një jetim që shoqëron një muzikant nomad prej të cilit do të mësojë shumë. Nëpër Francë, i shoqëruar nga qeni i tij Capi dhe majmuni Joli-Coeur, Remi do të mësojë rreth jetës si një akrobat dhe do të këndojë për të jetuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR