Filma Me Titra Shqip: Moxie

111 min 2021 7.6 / 330
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Mar 3, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 218.693
Shikime: 3489
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një revolucion feminist nis në gjimnazin Rokport, ku vajzat të lodhura nga standartet e dyfishta, ngacmimet dhe gjithmonë të qenit të nënvlerësuara nisin të rebelohen dhe të kërkojnë një ndryshim në botën që i rrethon.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR