Filma Me Titra Shqip: Phobias

85 min 2021 5.4 / 14
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Feb 28, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13.691
Shikime: 3409
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pesë pacientë të rrezikshëm, që vuajnë nga fobi ekstreme në një institucion testimi qeveritar, vihen në provën përfundimtare, nën mbikëqyrjen e një mjeku të çmendur dhe përpjekjen e tij për të armatosur frikën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR