Filma Me Titra Shqip: Rendez-Vous

100 min 2015 5.3 / 39
Kategoria: Romance Thriller
Viti: Jun 4, 2015
Gjuha Origjinale: NL
Popullariteti: 4.166
Shikime: 9018
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grua trashëgon një shtëpi në një fermë të rrënuar dhe shpreson ta kthejë atë në një rezidencë të këndshme me ndihmën e burrit të saj. Ndërsa rindërtimi fillon, ajo e gjen veten të joshur në një çështje të zymtë me një kontraktor.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR