Filma Me Titra Shqip: Tatanka

100 min 2011 5.5 / 12
Kategoria: Dramatik Krim
Viti: May 6, 2011
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 2.419
Shikime: 3525
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy miq fëmijërie ndjekin fate të ndryshme: njëri i bashkohet camorra-s dhe bëhet mafioz i respektuar, kurse tjetri lë botën e krimit për t'iu përkushtuar tërësisht boksit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR