Filma Me Titra Shqip: The Power

92 min 2021 0 / 0
Kategoria: Horror
Viti: Apr 8, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11.166
Shikime: 3353
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një udhëtim në botën e dy të dashuruarve ndërsa të dy familjet e tyre janë shkatërruar për hir të hakmarrjes dhe pushtetit dhe një vështrim se si ata ngrihen nga ajo gropë e epshit të gjakut dhe dëshpërimit, së bashku.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR