Filma Me Titra Shqip: The Heist of the Century

114 min 2020 7.9 / 478
Kategoria: Komedi Thriller Krim
Viti: Jan 16, 2020
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 718.58
Shikime: 5998
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në vitin 2006, një grup hajdutësh kryen atë që konsiderohet si një nga vjedhjet më të famshme dhe më të zgjuara të bankave në historinë e Argjentinës. Se si ata plaçkitën bankën Rio, është po aq befasuese sa ajo që ndodhi më pas. Kjo është historia e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR