Filma Me Titra Shqip: The Father

97 min 2021 8.3 / 150
Kategoria: Dramatik
Viti: Feb 26, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 157.379
Shikime: 4393
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Ndihma është shpresa e vetme për një vajzë, jeta e së cilës lidhet vetëm me një baba dhe kujtesën e tij të dobët. Refuzimi i karrierës dhe jetës për të shpëtuar njeriun më të rëndësishëm për këtë, babain.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR