Filma Me Titra Shqip: Godzilla vs. Kong

113 min 2021 8.6 / 2816
Kategoria: Aksion Fantashkence
Viti: Mar 24, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 22934.813
Shikime: 7312
Pershkrimi
Dy nga ikonat më të mëdha dhe mistike të historisë vendosen përballë njëri-tjetrit: Godzilla i frikshëm dhe Kongu i madhërishëm teksa njerëzimi mbetet i frikësuar mbi pasojat e luftës së tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR