Filma Me Titra Shqip: A Sun

155 min 2019 7.5 / 78
Kategoria: Krim Dramatik
Viti: Nov 1, 2019
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 8.485
Shikime: 2539
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e dy vëllezërve, njëri student i shkëlqyer, gati për të ndjekur shkollën mjekësore të zgjedhur prej tij dhe tjetri, një kriminel, të cilin sherri i fundit e fut në një qendër paraburgimi për të mitur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR