Filma Me Titra Shqip: Necromancer 2020

120 min 2019 5 / 2
Viti: Nov 14, 2019
Gjuha Origjinale: TH
Popullariteti: 3.075
Shikime: 3274
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi i mbijetoi një sulmi me magji të errët, Win vendos të marrë hak për vdekjen e të dashurit të tij dhe ngatërrohet në magji dhe një kult të lig.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR