Filma Me Titra Shqip: The Princess Bride

99 min 1987 7,7 / 2727
Viti: Sep 25, 1987
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,247
Shikime: 907
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një përrallë klasike zanash e lexuar me mirësi nga një gjysh për nipin e tij të sëmurë, për një princ të keq, një princeshë të bukur, dhe po, disa puthje!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR