Filma Me Titra Shqip: Chaos Walking

109 min 2021 7.6 / 209
Viti: Feb 24, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 759.942
Shikime: 4585
Pershkrimi
Në të ardhmen, bota ka marrë një rrjedhë komplet ndryshe teksa çdo mendim që ti ke mund të dëgjohet nga të gjithë në formë zëri dhe imazhi të quajtur Zhurmë. Kjo gjë krijon një kaos të vërtetë midis njerëzve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR