Filma Me Titra Shqip: Secret Society

94 min 2021 0 / 0
Kategoria: Dramatik
Viti: Mar 31, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7.531
Shikime: 4435
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Tina dhe Celes dinë ta luajnë shumë mirë lojën e joshjes. Por kur del në skenë sekreti i tyre, e njëjta lopatë që përdorën për të dalë nga balta mund të jetë e njëjta që do t'i varrosë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR