Filma Me Titra Shqip: Shiva Baby

77 min 2020 7.5 / 21
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Sep 24, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 37.673
Shikime: 3822
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Të takosh të dashurin dhe ish të dashurën gjatë një funerali, historia e një studenteje të cilës i duhet të durojë për hir të prindërve turpin e veprimeve të saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR