Filma Me Titra Shqip: The Seventh Day

87 min 2021 4.6 / 16
Kategoria: Horror
Viti: Mar 26, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 24.722
Shikime: 3636
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një ekzorcist i sapo emëruar bashkohet me një prift fillestar, për ditën e tij të parë të trajnimit. Teksa hulumtojnë thellë për ferrin në tokë, kufinjtë mes të mirës dhe së keqes, zbehen, dhe vetë demonët e tyre, fillojnë të shfaqen...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR