Filma Me Titra Shqip: The Yin Yang Master

113 min 2021 7 / 15
Viti: Feb 12, 2021
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 11.138
Shikime: 5013
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një udhëtim mes botës së demonëve dhe njerëzve, para se dy botët të ndaheshin dhe të bëhej lufta vendimtare.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR