Filma Me Titra Shqip: Violation

107 min 2020 6.6 / 9
Kategoria: Dramatik Thriller Horror
Viti: Sep 14, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 35.529
Shikime: 3675
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grua e trazuar në prag të divorcit kthehet në shtëpi tek motra e saj e vogël pas viteve të ndara. Por kur motra dhe kunati i saj tradhtojnë besimin e saj, ajo fillon një kryqëzatë të egër hakmarrjeje.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR