Filma Me Titra Shqip: Alita: Battle Angel

122 min 2019 7.2 / 6447
Viti: Jan 31, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 160.82
Shikime: 2941
Pershkrimi
Një vajzë pjesërisht njeri, pjesërisht robot gjendet e çaktivizuar dhe e rikthejnë ne jetë, por nuk mund të kujtoj të kaluarën e saj. Në kërkim të kujtesës ajo zbulon se kush është dhe qëllimin pse është krijuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR