Filma Me Titra Shqip: Divorce Club

108 min 2020 6.1 / 101
Kategoria: Komedi
Viti: Jul 14, 2020
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 13.857
Shikime: 2829
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas 5 vitesh martesë, Beni vazhdon të jetë i dashuruar marrëzisht me gruan e tij, deri ditën kur ai poshtërohet dhe zbulon në publik se ajo po e tradhton. Kështu ai bashkohet me shokët e tij që kanë probleme martesore dhe formojnë klubin e të divorcuarve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR