Filma Me Titra Shqip: Funny Face

93 min 2021 5 / 1
Kategoria: Dramatik
Viti: Mar 30, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15.433
Shikime: 2441
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Njeriu poshtë maskës, i vendosur për të marrë hak për shkatërimin e shtëpisë së gjyshërve. I lodhur nga intrigat dhe manipulimet e shtetit ku jeton, vendos të marrë gjithçka në dorë dhe të luftojë i vetëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR